Historie a současnost

Čerpací stanice Limotoo, vaše nejoblíbenejší síť čerpacích stanic v kraji.

Vítáme Vás na stránkách společnosti LIMITOO spol. s r.o., která má sídlo v Rožnově pod Radhoštěm, Pivovarská ulice č.6. Obchodní úsek společnosti sídlí ve Valašském Meziříčí.

Společnost LIMITOO spol. s r.o. se zabývá hlavně provozem čerpacích stanic, dále pak prodejem paliv a maziv.

Firma byla založena v roce 1994 a obchodní činnost dle určujícího předmětu činnosti společnosti, uvedeného ve výpisu z obchodního rejstříku v souladu s příslušnými koncesními listinami, zahájila od 1.února 1995. K lednu 2020 provozuje firma šest čerpacích stanic.

Již od počátku činnosti se snažíme zákazníkům nabízet kvalitní zboží a služby. Ve svých shopech Vám nabízíme širokou paletu zboží. Nejde jen o prodej PHM a LPG, ale i autopříslušenství, autokosmetiky, potravin, nápojů, tabákových výrobků, novin a časopisů.Samozřejmostí je kvalitní káva.

Karty Limitoo

V roce 1999 jsme na trh uvedli novinku – Bonus kartu, tato karta je vydána pravidelným zákazníkům , kteří na ni mohou uplatňovat slevy na veškerý nabízený sortiment. Dále nabízíme Bezhotovostní karty,které lze zatím používat jen na vybraných čerpacích stanicích. Tato karta je určena především pro firmy s větším vozovým parkem.