Pro společnosti s pravidelným odběrem paliv od naší firmy nabízíme bezhotovostní kartu a nonstop odběr paliv na čerpacích stanicích ve Valašském Meziříčí a Viganticích.

Bezhotovostní platební karta Limitoo

   

Naše zákaznické karty jsou určeny pro bezhotovostní prodej PHM a ostatního zboží na čerpacích stanicích Limitoo. Výhodné jsou především pro firmy, nebo zákazníky, kteří odebírají větší množství pohonných hmot. Bezpečnost je zajištěna kamerovým systékek a duplicitou karet: jedna s SPZ vozu, d ruhá se jménem řidiče. Odběr PHM nebo zboží je možný pouze s použitím obou karet. Zákazníkovi je zasílán podrobný přehled odebraných PHM za fakturační období. Zde je poskytována sleva v závislosti na množství odebraných pohonných hmot. Pro více informací se informujte na našich čerpacích stanicích, nebo nás kontaktujte na naší lince 571 612 204.

Slevová karta Limitoo

Slevová karta je určena běžnému zákazníkovi a poskytuje slevu při hotovostní platbě. Tato sleva 30 haléřů na na litr PHM a 3% na ostatní zboží. Slevovou kartu získáte při natankování nad 500,- Kč, nebo na požádání.